Nagyheti alkalmaink Ágfalván

Március 24-én, virágvasárnap magyar nyelvű úrvacsorás istentisztelet lesz 9 órakor. Ezen az istentiszteleteken iktatjuk be gyülekezetünk új presbitériumát.
Március 28-án, nagycsütörtökön 17 órától tartunk - asztal körül ülve - egy különleges úrvacsorás istentiszteletet. Az alkalmat követően közösen vacsorázunk, amelyhez - kérjük -, hogy valami finomsággal járuljanak hozzá!
Március 29-én, nagypénteken 9 órakor lesz istentisztelet - immáron a templomban.
Március 31-én, HÚSVÉT vasárnapján  HAJNALI ISTENTISZTELETET tartunk reggel hat órakor. Utána szerény agapéra, húsvéti reggelire várjuk gyülekezetünk tagjait.
Április elsején, húsvét hétfőjén 9 órakor Ágfalván lesz magyar nyelvű úrvacsorás istentisztelet.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit - felekezeti hovatartozástól függetlenül.